> Medewerkers

De meeste medewerkers zijn buiten te vinden op de diverse projectlokaties. Er werken echter ook een aantal mensen achter de schermen die meestal enkel telefonisch te bereiken zijn. Deze mensen willen we aan u voorstellen:

DIRECTIE:

Werner Bakx
Directie, planning
E-mail: werner@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-582461

 

Moniek Vinck-Bakx
Directie, personeelszaken
E-mail: moniek@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-582466

 

Geert Bakx
Directie, calculatie
E-mail: geert@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-556046

 

PLANNING:

2016-03-10 426Dirk Buijs
Planning
E-mail: dirk@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-547712

 

foto nellyNelly van Oers
Administratie planning
E-mail: nelly@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-582460

 

ADMINISTRATIE:

Mascha Timmermans-van der Jagt
Administratie, boekhouding, KAM
E-mail: mascha@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-392630

 

Adrienne van den Broek
Loonadministratie
E-mail: adrienne@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-582462

 

Anita Bakx
Administratie
E-mail: anita@bakxroosendaal.nl
Tel: 0165-555566